نسخه چاپي    ارسال به دوست    چهارشنبه ١٩ تير ١٣٩٨   359

 

برگزاری مراسم بزرگداشت شهید دکتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید در مجتمع آموزش عالی سراوان

بسمه تعالی

به گزارش روابط عمومی مجتمع، مراسم گرامیداشت شهید دکتر چمران و روز ملی بسیج اساتید با حضور ریاست، اساتید، مسئول محترم دفتر نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در مجتمع، امام جمعه شهرستان، جانشین سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان و معاونت فرهنگی سپاه شهرستان در محل دفتر ریاست مجتمع برگزار گردید.

در ابتدای مراسم دکتر ریگی ضمن خیر مقدم خدمت میهمانان سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران و روز ملی بسیج اساتید را گرامی داشتند و از دکتر چمران به عنوان یک چهره شاخص علمی و مذهبی که هیچ وقت علم زده نشده است نام برد وی گفت ایشان انسانی بود که در بین تمام بزرگان و اساتید کشور جایگاه خاصی داشته و هیچ وقت بدنبال پست، مقام و فرماندهی جنگ نبود.

رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان در ادامه دکتر چمران را الگویی برای همه‌ی اساتید دانست و گفت وظیفه ما هست که ادامه دهنده ی راه این شهید بزرگوار باشیم که رمز موفقیت دکتر چمران پیروزی از فرمایشات معمار کبیر انقلاب امام خمینی و مقام معظم رهبری بوده است.

وی در ادامه به مسائل روز جامعه پرداخت و گفت با توجه به شرایط فعلی کشور و جنگ اقتصادی باید به فرمایشات مقام معظم رهبری توجه و بصورت یکپارچه به آن ها عمل نماییم هر جا به فرمایشات مقام معظم رهبری عمل شده موفقیت حاصل گردیده و هر جا از آنها سر باز زدند ضربه ای به کشور وارد شده است.

طی این مراسم که با سخنرانی حجت الاسلام بامری امام جمعه شهرستان و پخش کلیپ در خصوص دکتر چمران همراه بود با اهداء لوح تقدیر از میهمانان مدعو و اساتید تقدیر بعمل آمد و مراسم به پایان رسید.

 

 

 

 

 

 


خروج